Broadchurch - who is the killer?

19:30:00Drama/Krimi/Mysteriózní
3 série - 24 epizod

Když je na pláži nalezen zavražděný jedenáctiletý Danny, zpráva o jeho smrti zasáhne nejen jeho rodinu, ale i ostatní obyvatele malého městečka Broadchurch. Vyšetřování se ujímá detektiv Alec Hardy (David Tennant) a místní policistka Ellie Miller (Olivia Colman).


Páni. Je to neskutečný seriál. Téměř až do poslední chvíle měníte své tipy na vraha. Je to neskutečně dobře zpracovaný detektivní seriál. Herci odvádí skvělé výkony a pokud vás to chytne tak, jako mě, bude to vaše nová droga.
Seriál vás bude držet v napětí a "pustí" vás až u posledního dílu. Já jsem teda zatím ještě třetí sérii neviděla, takže nemůžu říct, co bude v ní, ale ve druhé sérii vás nečeká nová vražda. Naopak. Bude tam soudní proces Dannova vraha a zároveň se bude řešit stará vražda. Seriál vás bude neustále překvapovat.
Jak už jsem zmiňovala, herci jsou taky skvělí a pokud máte rádi Doktora (článek zde), tak tady můžete najít herce z tohoto seriálu. Např. David Tennant tady má hlavní roli a opět hraje skvěle.

A ta hudba? Krása.


To je asi vše. Seriálu dávám 90% a rozhodně vám ho doporučuji. A pokud jste to viděli, dejte mi do komentářů vědět, jestli jste uhádli Dannova vraha.
Simbda.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Zrovna jsem hledala novej seriál, na který začit koukat. Teď mám jasno. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jé, tak to jsem ráda. Doufám, že se ti bude líbit.:)

      Vymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.