Jarní oblíbenci 2018

17:00:00

Máme za sebou půlku června, takže je čas shrnout si, co jsem si v jarních měsících oblíbila.

Hudba - Alice Merton - No Roots


Seriál - Siren
Jedná se o fantasy seriál, který nás zavede do městečka známého jako město mořských panen. Všichni znají legendu o těchto mořských stvořeních. Jenže kdo jí věří? A co se stane, když rybářská loď náhodnou jednu chytí? Jedno ví všichni jistě. A to, že nic nebude jako předtím.Kniha - Zlodějka knih - M.Zusak
Podle mě je to dobrá kniha a jsem ráda, že jsem se k ní konečně dostala a pokud chcete vědět, jestli se mi více líbila kniha nebo její filmové zpracování, tak článek najdete tady .


Jídlo - Avo toasty
Avokádo na chlebu nějak nemusím a mám raději avokádovou omáčku, ale tohle jsem si zamilovala. Ještě nikdy jsem si to teda někde nedala, ale za poslední dobu jsem to doma dělala dost často. Já si normálně dám celozrnný toast do topinkovače, trošku másla, nějakou směs salátu, rajčata, avokádo, kousek slaniny a vajíčko. Mňam. Nová láska. ♥

Šperk - Pandora prsten
No, to že jsem straka jste si možná už všimli a toho, že mám ráda Pandoru asi taky. Teď mi do sbírky přibyl tenhle prsten, který se hodí k náušnicím ze zimních oblíbenců, které můžete najít zde. Pro mě láska na první pohled. 


Kosmetika - L´oreal Paradise Exatic řasenka
Všichni o ní mluvili, psali a já ji prostě musela zkusit, protože vypadá fakt dobře. A taky je dobrá. Jsem s ní hrozně spokojená a je to jedna z nejlepších řasenek, co jsem kdy měla. Neváhejte a vyzkoušejte. Doporučuji. Já ji rozhodně neplánuji vyměnit. :)


Tak a to je z dnešních oblíbenců vše? Co jste si za jaro oblíbili vy?
-S

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Písničku No Roots mám taky moc ráda:D. Jinak na ten seriál se určitě mrknu:).
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.