Siren

10:00:00

 
Siren je americký fantasy seriál, který nás zavede do městečka Bristol Cove, které je považováno také jako domov panen. Jednoho dne se ukáže, že legenda, která kolovala o tomto městě je pravdivá a nic nebude jako dřív. 

Hned na úvod chci říct, abyste nečekali nic jako je H2O stačí přidat vodu nebo film Mořská panna, Aquamarine. Ne, tohle si rozhodně nepředstavujte. Mořské panny jsou zde zobrazeny jako predátoři a ne jako něžná stvoření.Však se podívejte na trailer.Upřímně mě tento seriál hodně zaujal. Líbilo se mi na něm, že jsou zpracovány také jiné nadpřirozené bytosti než upíři, vlkodlaci a čarodějnice a hlavně, že jsou predátory. Navíc jsem nikdy žádný seriál o mořských pannách neviděla ( a to včetně H2O stačí přidat vodu). Určitě by mohl být zpracován líp, takže se jeho 64% na čsfd nedivím, ale zároveň pořád čekám, jakým směrem se  seriál vyvine. Jestli se bude jednat o nějakou romanťárnu, nebo ne. Nebo co z toho vlastně bude. Tohle všechno ukáže až druhá série a já doufám, že bude o něco lepší než ta první a bude tam nějaká akce.
Na tomto seriálu se mi hodně líbí představitelka Ryn, které podle mě tahle role sedla a hraje ji dobře. To chování, řeč, pohyby... za mě palec nahoru.Seriál mě baví, ale rozhodně nepatří mezi špičku, ale zkuste mu dát šanci.:)

A co vy? Koukáte na seriály o nadpřirozených bytostech? 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Seriály o nadpřirozených bytostech mám strašně ráda:D. A u tohohle seriálu mě hodně zaujalo právě to, že jsou mořské panny predátoři...:D.
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.