Bílá prodloužená 2015

9:33:00

Krásné dobré ráno,
teda alespoň doufám, že vaše je minimálně tak dobré jako to moje. A pokud ne, udělejte si lívance.❤
Každopádně teď k článku. Původně jsem ho chtěla zveřejnit včera, ale měla jsem tak hroznou bolest hlavy, že jsem šla spát.
Jak už jste si mohli všimnout podle nápisu, dneska se budu věnovat své prodloužené, která byla před rokem a 1 dnem(😀).

Taneční = Sakra. Kdy byla ta otočka? Co když si pro mě nikdo nepřijde? Mám jít levou? Ajo, promiň, já šla pravou. „Počkej, vylézá ti cedulka z šatů,“ neznámá holka. Promiň, já na tu otočku zapomněla. Nestíhám. Co si dnes obleču? Cože? Ono má na mou bílou prodlouženou pršet? Cože? Ono to není o víkendu? Cože? Ty jsi nemocný?

Jó, taneční jsou fajn. Teda pokud je nemáte v ten nejdebilnější den v týdnu a pokud se do nich nezapomenete přihlásit. Respektive oni slíbili, že nám přijdou rozdat přihlášky a zapomněli na to. No a my taky.
Jelikož studuju zdravku, kde je testosteron nedostatkovým zbožím, znamenalo to, že nepřineseme žádný přírůstek do tanečních. Tedy alespoň ne v podobě kluků. Takže co když tam bude málo kluků? Mé obavy se potvrdily a vážně tam bylo málo kluků. Naštěstí jsem si v polovině tanečních našla „partnera“, se kterým jsem se hned ze začátku domluvila na tom, že spolu budeme tancovat na prodloužené. Muhaha. Kdo dřív přijde, ten dřív bere. Štěstí, že jsem to tak udělala. Např. na mou spolubydlící nezbyl partner, takže tam ani nešla.
Jenže to do tohohle příběhu nepatří. Náhodou jsem narazila na článek od littlecapsule, který mě inspiroval k napsání tohoto článku. A jelikož jsem shodou okolností začala teprve teď vyvolávat fotky(kam jsem zařadila i ty z prodloužené), napadlo mě, že se článek na toto téma bude hodit.
Teď k příběhu…
  • boty - mám
  • šaty - mám
  • partner - mám

Všechno bylo v pohodě. Jenže asi dva dny před prodlouženou mi napsal přítel, že je nemocný – chřipka. „To nevadí. Tak se z toho vylež. Jen je blbé, že už jsem ti koupila lístky.“ Mrzelo mě to. (koho by to taky nemrzelo?) Ale brala jsem to v pohodě. Tak prostě pojedu trolejákem v šatech a on mě bohužel neuvidí. Aspoň nebude žárlit.

Den prodloužené…
Super, nemám cvika, budu končit dřív a mrknu se na anál, když další den píšeme test(anál=analytická chemie), pak si dám sprchu a udělám si masku. Okey, čas je zlo. Tak nějak mi mé rozplánování absolutně nevyšlo.
Cca. 15:15. Telefon. Máma. No do prdele! „Ahoj mami, promiň, já na tebe úplně zapomněla. Jen na sebe něco hodím, smyju masku a jedu za tebou.“
Jóó, na rodiče se dá snadno zapomenout. Horší bylo, že mi vezla šaty.:D
„Jo, už budu na hlavase. Neboj, stíhám.“
Byly jsme domluvené, že si ještě koupím náramek Pandora k Vánocům a jen teď na prodlouženou si ho půjčím. V Pandoře byla samozřejmě řada. Nádech. Výdech. To stihnu.
Naštěstí jsme se rychle dostaly na řadu a upalovaly na intr se nachystat.
Do prdele. Nestíhám.
„Sáry? Máš čas? Potřebuju navlnit vlasy.“
„A víš, jaký účes budeš mít?“
„Jo, tenhle.“
„A zkoušela jsi ho?“ Můj pohled stál za vše. Takže představte si. Slet čarodejnic(nebo-li takhle nám já říkám) na miniaturním pokoji. 4 holky + má máma. Ta se chystá sama. Naštěstí. Já se maluju a kamarádka mi dělá vlasy. „Máš na hovno pinetky. Sežeňte mi někdo lepší.“
Sakra. Nestíhám večeři. Nevadí. Kdo potřebuje jíst? :D
Jo, Martin tu bude za 10 minut. To stihneme. Ne, přijel v čas, kdy jsem měla být za minutu na místě. Nevadí. Naštěstí jsem nepřijela jako poslední.:D
Na konec vše dopadlo dobře. Přítel mě odvezl a byl tam se mnou, i když vypadal hrozně. Já nikomu nepošlapala nohy a bylo to fajn. Kromě té chvíle, kdy mi jedna ne zrovna štíhlá dívka zajela podpatkem na nohu. Au. Fakt to bolelo.
Jo a ty šaty jsem oblékla po 5 letech. Nechápu, jak jsem se do nich dala. Ale pozitivum je, že mi konečně dorostly lentilky.:D


No a co, že nejsme spolu. Tu fotku prostě miluju.:D

Taneční jsou fajn. Poznáte tam skvělé lidi a budete se bavit. Jen si z nich teda nic moc nepamatuji, takže jsem zvědavá, jak budu „bodovat“ na plese VUT. Držte mi palce.
A co vy a taneční?  
Simbda. ♥

You Might Also Like

6 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.