Thank you

9:37:00

Ahoj,
myslím, že po přečtení pár vět vám dojde, komu chci poděkovat, tak to nebudu prodlužovat.

Spousta blogerek už tento typ článku zpracovala buď formou tipů na dárky, nebo ve spolupráci s Pandorou(ta jejich nová kolekce pro tento den je vážně skvělá), tak doufám, že se nějak odliším. Ale už teď je mi jasné, že ze sebe všechno nevymáčknu. 

Mami,
to jsem já - tvé praštěné dítko. Tohle je pro tebe, tak doufám, že se ti to bude líbit a i když vím, že víš, jak moc tě mám ráda, myslím si, že číst tohle bude jiné. 
Na svět jsem přišla 11.června 1999 po velmi dlouhém a náročném porodu, který musela absolvovat jedna velmi silná žena - má máma. Hned po tom, co jsem otevřela oči a uviděla ji (a už ze mě nebyla Fiona ze Shreka), zamilovala jsem se. Moc nevěřím na lásku na první pohled ke člověku (k botám, rtěnkám, šperkům atd. samozřejmě věřím), ale tady se to stalo. Zamilovala jsem se na 1.pohled do mé mámy. I když jsem si ji vybrat nemohla, dostala jsem skvělou mámu. Vážně. Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale je to tak. 
Víte, já nikdy nebyla tím dítětem, které by s mámou mělo vyhrocený vztah (a to ani v pubertě). Možná je to tím, že je takový anděl. Jsem ráda, že jsme si tím vyhroceným vztahem nemusely projít. Vím, že se někdy hádáme a že je to se mnou někdy fakt těžké - omlouvám se. Ráda bych se změnila, ale zatím nevím jak. A za tohle tě obdivuji ještě víc. Jak to s námi můžeš vydržet?
Jsem neskutečně vděčná za to, jaká jsi. Za to, že za tebou můžu kdykoliv přijít a snažíš se mi pomoct. Jsi mou kamarádkou, mým strážným andělem, mou oporou, "fanouškem". Jsi má máma. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, jaké mám štěstí. Vím, že se tady opakuju, ale opravdu to tak je. Když někdy slyším, jaké mají vztahy ostatní, je mi z toho smutno a vždy mamči píšu, jak moc ji miluju.
Vážně si nedovedu představit, co bez tebe budu ten měsíc dělat (jó, maminčina holčíčka). Takže tímhle ti chci říct, že tě děsně miluju.
Taky se ti chci omluvit za vše, co jsem kdy řekla a za činy, které se tě mohly dotknout. Chci se omluvit i za to, co bych mohla někdy říct, nebo udělat v budoucnosti. Vážně se omlouvám. (pro jistotu)

Tohle je Den matek. Den žen, které nás 9 měsíců chovaly pod srdcem.
Žen, které nás potom vychovávaly.
Žen, které nás celým svým srdcem milují.
Žen, které především myslím na nás - na své děti a potom až na sebe.
Tímhle smekám svým imaginárním kloboukem. Jste skvělé a myslím, že hodně dívek chce být v budoucnu minimálně tak dobrými matkami jako byly jejich maminky.
Prosím, řekněte dnes své mamince, že je skvělá a že ji máte rádi.

A na závěr pár obrázků. Bohužel si už nepamatuju zdroje, tak dáme google.

Krásný den, 
Simbda.

You Might Also Like

4 komentářů

  1. To je krásný ♥ Také jsem šťastná za to, že mám takovou maminku jako mám ♥ Jinou bych nechtěla :)

    Pauline’s Tiny World♥

    OdpovědětVymazat
  2. To je nádherné přání, tvoje maminka musí být úžasná a výjimečná žena. Co mě zarazilo je, že jsme se narodili v úplně stejný den! Já se narodila 11. června 1999 ve 3:40 v brněnské porodnici. To je moc pěkná shoda náhod! Jinak ti moc moc moc chci pochválit tvůj blog, vždy mě potěší tvůj nový příspěvek!

    Adéla z http://tadyjeadelino.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.