Příhoda z Itálie: Opening party

17:29:00

Ahoj, jsem zpátky s mým životem v Itálii. Původně jsem chtěla napsat víkend v jednom článku, ale jelikož byl pestrý, musím to rozdělit, aby to nebylo tak dlouhý.
Vracíme se ke čtvrtku, kdy se měla konat Opening party v jednom baru. (jen pro info: v pátek byl v Itálii státní svátek, takže jsme měly volno) Holky jsem na to navnadila, takže jsme si řekly, že půjdeme.
Celý den se mi nechtělo. Byla jsem unavená a bolela mě hlava, ale holky s tím počítaly. Fajn. Překonám se. Na akci jsem nebyla od září. Večer jsem do sebe kopla dvě kávy a začala se chystat. Pustily jsme MTV na plné koule a právě to nás naladilo na blížící se akci.
Celý den jsme zjišťovaly, jak se dostaneme k autobusu, který jede na danou akci. Ok, GPS.
Vyšly jsme o hodinu dřív, než autobus měl jet, abychom to stihly.
Samozřejmě, že jsme bloudily, protože se GPSky na jablíčkách neuměly synchronizovat a lidé nám taky moc neuměly poradit. (což se nám včera stalo znovu)
10 minut před odjezdem autobusu nám zbývalo přejít ještě několik mostů, abychom se dostaly k zastávce. Fajn, začínáme utíkat. Já pivo v ruce, ale to přece nevadí.
Minuta do odjezdu. Jsme blízko, ale nevidíme zastávku. Vidím autobus. "Není to on?" Běžíme přes most a já mám stále pivo v ruce.
Autobus je rozbitý, ale jede na to místo.  Musíme utíkat na druhou stranu mostu. Lidé se nám smějí, ale fandí nám. A docela nahlas. Autobus přijíždí na zastávku. Stihly jsme to. Nastupujeme a jedeme.
A jedeme.
Vyjíždíme z Florencie a jedeme někam do prdele. Míjíme bary,  ale nikde nazastavujeme.
Zastavily jsme. Vidíme nápis baru - a toho správného.
Je to venkovní párty. A ten "bar" je děsně velký a poměrně luxusní. Jsme šťastné,  ale to nevíme co nás čeká.
Jdeme do řady.  Do půlnoci je to zadarmo, ale nikoho zatím nepustili. Je půl 12 a my čekáme v řadě půl hodiny. Chce se mi děsně čůrat, ale to ještě nevím, co vydržím.
Přišly jsme na řadu a nepustily nás. Od 18. a je jedno, že je to erasmus párty.
Fajn. Jdeme domů. JENŽE. Autobus jede až o půl 3. To jsme věděly a chtěly tím autobusem domů, ale až po párty a ne bez párty.
Fajn, dáme noční procházku - asi 8 km.
Během procházky jsme zašly na další párty, která jela hodně (HODNĚ) v rytmu marihuany. Jdeme dál.
Je půlnoc. Nacházíme další party. Jdeme na ni. Kupujeme drink. Jdeme dál.
Poslední dva kilometry fakt "padám na hubu", ale zvládly jsme to.
Postel.
Už tě nechci opustit.

Jen vám chci říct, že včera/ dnes jsme byly na další párty - mé narozeninové a ta byla dokonalá. Pokud někdy budete ve Florencii a budete chtít jít do klubu, určitě jděte do Babylonu. Holky mají často vstup zdarma. Je to poměrně malé, ale ta hudba. Och. Další týden musím jít znova.

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.