Závoj půlnoci - Lara Adrian

20:00:00


Série: Půlnoční rasa (5.)
Originální název: Veil of midnight (2008)
Žánr: Romány, Pro ženy, Sci-fi
Počet stran: 280

Nikolaj, zapálený bojovník Řádu, je pověřen misí, která ho zavede až do Montrealu. Zde se jeho cesty protnou se svůdnou a ledově chladnou Renatou, která umí zacházet stejně dobře s nožem jako s pistolí a žádný muž, ať už upír či člověk, se jí nevyrovná. Její nejsilnější zbraní je však zvláštní schopnost, výjimečná a smrtící zároveň. Peripetie osudu ji přinutí požádat světlovlasého upíra o pomoc a ten ji vláká do říše tmy a nekonečné vášně…
(zdroj: Databáze knih)Musím říct, že jsem nečekala, že by se mi tahle knížka mohla líbit. Jednou z věcí, která mě odrazovalo od přečtení, byl fakt, že je kniha 5. dílem série a já si neplánovala přečíst ty předešlé. Naštěstí to nijak nevadilo. Kniha dostala šanci kvůli tomu, že se mi hodila do letošní knižní výzvy - jinak bych si ji asi fakt nepřečetla.
Knížka se mi líbila. Byla to taková velmi nenáročná oddechovka. Určitě si ji neplánuji přečíst znovu, ale tak říká se "Nikdy neříkej nikdy."  Knížka si vysloužila vyšší hodnocení i díky tomu, že jsem dlouuuho nečetla žádnou knížku s upíry. Po té delší pomlce to bylo fajn. 
Neříkám, že je nějak extra úžasná, ale i přesto si vysloužila 75%.

Čtete knížky o nadpřirozených bytostech?
Simbda.

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.