Život po tobě - Jojo Moyes

11:25:00Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět?

Život po tobě je pokračováním románu Než jsem tě poznala. Louisa Clarková zůstala po smrti ochrnutého Willa sama. Ke všemu se jí stane nehoda a ona se musí vrátit domů. Další komplikací jejího života je Lily - mladá dívka, která tvrdí, že znala jejího otce. Znala? 

Knížka je romantickou oddechovkou, která se k tomuhle letnímu počasí skvěle hodí. Knížka nás provází životem Louisy po smrti Willa. Ukazuje nám, jak se lidé chovají po smrti blízkého člověka. jak moc se do sebe můžou uzavřít a místo "Prostě žít." jen přežívají. Každý se se smutkem potřebuje vypořádat jinak. A tohle všechno nám tahle knížka ukazuje. Přeci jenom každého z nás někdy nějaká ztráta potkala. Nebo nás bohužel potká. 
Podle mě je skvělá a hltala jsem ji jedním dechem. Prostě přiznejme si, že jednou za čas je nějaká taková knížka dobrá.
V knížce se setkáme jak s novými postavami, tak i s těmi starými. Osobně si myslím, že pokračování bylo zbytečné, ale i tak jsem ráda, že jsem si knížku mohla přečíst. Jen ten konec se mi nelíbil. O:)Četli jste už tuto knihu? Líbila se vám?
A jinak tento článek navazuje na můj předchozí článek o mém panu Božském.
Simbda

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Mám ráda knížky od Jojo M...
  Více se mi teda líbila knížka než jse tě poznala, ale tahle byla taky fajn :)

  OdpovědětVymazat
 2. Knížku jsem nečetla a zatím se ani nechystám, taky mi přijde, že pokračování je zbytečné ;)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Já konečně po několika měsících úspěšného odkládání dočetla Než jsem tě poznala a doteď jsem váhala, jestli koupit pokračování. Ale po přečtení článku mě to nějak znovu chytlo a určitě se po ni v knihkupectví poohlídnu.

  OdpovědětVymazat
 4. Super článok :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Už strašně dlouho se chystám na to, abych si to přečetla, protože Jojo je prostě skvělá autorka a Něž jsem tě poznala se mi moc líbilo :)

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem četla jenom tu první a ta se mi moc líbila a moc ráda bych si přečetla i tuto druhou, protože jsem už od hodně lidí slyšela, že je skvělá a opravdu stojí za to, jen na ni zatím nemám čas :/

  OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.