The Bold Type

15:30:00


Fotka z jejich stránek.


Nevím, jestli jste si toho v některém z článků všimli, ale docela dost jsem o prázdninách ujížděla na Sexu ve městě a když jsem ho dokoukala, nevěděla jsem, co mám začít sledovat dál. Na pokračování Shadowhunters si počkám kdo ví jak dlouho, ale naštěstí jsem na edně objevila nový seriál - The Bold Type, který mi tak trochu připomíná právě zmiňovaný Sex ve městě.

Seriál je zaměřený na tři hlavní hrdinky. Tři kamarádky, které spolu pracují v časopise Scarlet. Mají své sny, problémy, hledají samy sebe, ale také lásku. Seriál je inspirován životem bývalé šéfredaktorky magazínu Cosmopolitan Joanny Coles.

Opravdu tomu dejte šanci. Obsazení je prostě skvělé a já ještě nemám nikoho, kdo by mi byl nesympatický. Jo a je i dobré mužské obsazení.O:) Hlavní hrdinky jsou krásné, bláznivé a inspirující. A jak už jsem řekla na začátku, seriál je směsicí Sexu ve městě, Gossip girl, filmu Ďábel nosí Pradu a tak dále. Prostě oddechový a fajn seriál. Já tenhle typ seriálů miluju a tohle je moje nová závislost! :)

Tady je oficiální FB stránka tohoto seriálu.


Slyšeli jste už o tomto seriálu? Jak se vám líbí?
Simbda.

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.