Younger

17:00:00

 
V poslední době se ze mě stal maniak na seriály. No vážně. Jen se podívejte o pár článků níž a objevíte tam další seriál. Když ony jsou tak krátké. A mají furt pauzy.-.- Ale třeba vás aspoň inspiruji k sledování nových a nových seriálů. Tak se pojďte seznámit s Younger.


Tento seriál nám vypráví příběh 40-ti leté rozvedené Lizy, která si snaží najít práci. Jenže je tu problém. Všichni si myslí, že už patří do starého železa a nechtějí ji přijmout. Naštěstí její kamarádku Maggie napadne skvělý plán. A to ten, aby Liza lhala o svém věku.  Liza hned získá práci a rozjíždí znovu život 26-ti leté ženy.

Jen tak pro zajímavost: tvůrcem seriálu je Darren Star - tvůrce Sexu ve městě. (zdroj: edna)


Já se do tohoto seriálu zamilovala už po prvním dílu. Seriál je zajímavý, hraje tam sexy herec (už jen kvůli němu se to oplatí sledovat) a přiznejme si, že chceme vědět, jak to dopadne. Přeci jen nejde žít dvojí život bez toho, aniž by to někdo zjistil, nebo ano?

Abyste to zjistili, měli byste ho začít sledovat. Je to fakt sranda. A je to má nová droga. Proto teď taky nebyly články, protože co víkend, to jsem zvládla jednu sérii. O:)

Zdroj fotek: google

Znáte tento seriál? Zaujal vás?
Simbda.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Moc děkuju za tip! :) Zrovna jsem jeden seriál dokoukala a neměla jsem nějak inspiraci, jaký začít sledovat teď :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je fakt dobrý. Teda 4.série trošku pokulhávala, kvůli něčemu, co se stalo, ale i tak je bezva a já se nemůžu dočkat na další sérii.:)

   Vymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.