Co bych naučila holky na intru?

10:35:00Život na intru není úplně jednoduchý. Zpočátku jdete do úplně cizího prostředí. Zvykáte si na nové věci, lidi a pravidla. Rozhodně vám to usnadní nalezení dobrého spolubydlícího, ale i když se vám tohle povede, ostatní lidi nemusí být tak fajn.
A tohle jsou věci, které bych na svém intru holky naučila(jsem na čistě holčičím intru).

Hygieně
On by člověk řekl, že když se bavíme o holkách, které tráví hodiny a hodiny zkrášlováním se, tak budou ovládat i základní hygienické věci. Bohužel vždy tomu není pravda. Nebudu vám rozepisovat jaká prasata u nás žijí (teď ty prasata vlastně urážím), ale zastávám názor, že holky jsou větší čuňata než kluci.

Zavírání dveří
Rozglábit dveře → bouchnutí o stěnu → zavřít dveře (= prásknout s nimi co nejvíc to jde).
Víte, existuje taková zvláštní věc na dveřích. Říká se jí klika. Je to velmi pozoruhodná věc, se kterou se dveře dají zavírat dveře tišeji. Mohly by ji zkusit někdy použít. Fajn věcička.

Dodržování pravidel
Od desíti máme noční klid (který vlastně nikdo nedodržuje). Většinou je mi to jedno, ale proč se někdo chodí sprchovat ve 12, pustí si k tomu větrák a ještě si u toho vykládá? Ne, tohle vážně nepochopím.
Ale co by mohly dodržovat, tak je učební klid. To by mohly. Fakt.

Braní jídla/počítání
Co je v mé krabičce v ledničce, je moje. Ne nikoho jiného. Tak by si to mohly zapamatovat.
A 3 kousky závinu znamenají 3 kousky ( a ne 6).

Rychlosti 
Chápu... Každý milujeme stání pod tekoucí vodou. Takový ten relax ve sprše. Jenže... Tady jste na intru. Tady se šetří. Všechny se chceme osprchovat. A pokud možno, v teplé vodě. Jo a taky by ňou mohly trochu šetřit, aby mi příště zase nevytopily pokoj. Nechtělo by se to znovu vytírat. :-) 

A to je asi vše. Samozřejmě, že všichni nejsou stejní atd., ale spousta holek by tyhle věci potřebovala naučit. A někdy příště si třeba popovídáme o výhodách života na intru. :)

Krásnou sobotu,
Simbda.


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ty jo, tak to je fakt mazec :D Asi bych zešílela :D Jako na moje jídlo by někdo mohl šáhnout jednou :D A naposled. A to, že jsou holky větší prasata než kluci, s tím souhlasím. U nás ve škole se stačí podívat na klučičí a holčičí záchody..

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako samozřejmě, že to tak trochu (fakt jen trochu) zveličuji. Časem by sis určitě zvykla.:)
   To jsem si říkala taky. Jenže ono je horší, že to nezjistíš, kdo ti to vzal.

   Vymazat
 2. Ach tak po tomto sa mi na intrák absolútne nechce..... ja len dúfam že to nejak ešte vymyslím.. ja som tolerantný človek ale aj veľmi poriadkumilovný a Ach no ak sa tam dostanem bude to zaujímavé
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zvládneš. :) Každý intr není stejný. A jak už jsem psala výše, trochu to zveličuji.
   Doufám, že se ti bude na intru/koleji líbit.:)

   Vymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.