Mé oblíbené laky

18:00:00Ahoj,
mám tady pro vás další článek, ve kterém vám tentokrát ukážu mé oblíbené laky. Tak se pojďme mrknout, která značka je má nejoblíbenější a jaké laky vůbec používám.
Já osobně miluju, když má daný odstín název a nemusím psát jen číslo, ale bohužel ne všechny značky dávají názvy. #problemky

Oriflame trojka

Tyhle laky už mám opravdu dlouho a taky už končí, ale i tak je miluju. Jen ten prostřední odstín vypadá ve skutečnosti trošku jinak. Líp.

Deep plum/ Ruby pink / Berry intense


Mix trojka

Tenhle TIU lak je nádherný. A i když se zdá, že všechny odstíny jsou na jedno brdo, tak každý je trošku jiný a najde své využití. Kiko lak je z Itálie a pokud budete mít možnost si nějaký koupit, tak neváhejte. Mají krásné odstíny, které rychle zasychají. A tenhle červený od Rimmelu jsem si koupila, abych ladila s rtěnkou.:D
Trend it up - 260 / Kiko - 013 / Rimmel London - 310 Double Decker Red Miss Sporty

Upřímně jejich laky miluju. Jsou levné, mají krásné barvy, dobrý štěteček a docela i vydrží. A tady jsou moje nejoblíbenější.

015 / 020 / 025/ 030552 / 003 / 345Takže jak jste si mohli všimnout, vyhrávají u mě miss sporty laky, i když tomu tak dříve nebývalo.
Nejsou to teda všechny laky, které mám, ale jsou to fakt ty nejoblíbenější.
A jaká je vaše oblíbená značka?
Přeji vám krásnou neděli a Veselé Velikonoce. ♥

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Laky od Miss Sporty mám taky moc ráda, hlavně pastelové barvy:).
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat
  2. Krásne farby! Ja mám doma jeden lak teda je to duo od Kiko Milani a lepší lak som ešte asi nemala! Rýchlo schne vydrží pomerne dlho a stále je krásne lesklý! Škoda že Kiko neposielajú na Slovensko. Ale okrem toho mam moc rada laky od MissSporty!
     xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.