Ve jménu Gucci - P. Gucci

13:23:00

17. Kniha žánru, který běžně nečtete

Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný příběh Patriciiných rodičů, opírá se o autorčiny vzpomínky, milostné dopisy, rozhovory s matkou a nikdy nepublikované fotografie. Je to zároveň i příběh Patricie, která se ze zcela izolované a před světem tajené malé holčičky stala oficiální mluvčí značky Gucci a univerzální dědičkou otcova impéria.
Fascinující rodinné drama. Příběh vzestupu a pádu Alda Gucciho, muže, který stál za rozvojem jedné z nejslavnějších módních značek vůbec, vyprávěný jeho dcerou.
(Databáze knih)

Když jsem se rozhodla, že si knihu v rámci letošní výzvy přečtu, vůbec se mi do ní nechtělo. O značku Gucci se nijak nezajímám, takže jsem ani nečekala, že by mě kniha mohla bavit. Rovnou jsem ji odsoudila. Jediným důvodem, proč jsem se na ni aspoň trošku těšila, bylo to, že jsem si chtěla připomenout mou každodenní cestu do práce, kdy jsem jezdila kolem firmy Gucci ve Scandicci. No, moc jsem si Florencii a Scandicci nepřipomněla, ale za to jsem objevila poutavou knížku. Kniha mě neskutečně bavila a jelikož jsem se o značku Gucci nikdy nezajímala, tak pro mě bylo všechno nové. A zajímavé. 
Knížka měchytla a strašně dobře se mi četla, až byl na jednou konec.
Opravdu si myslím, že je to hodně zajímavý příběh, který bude bavit i jedince, kteří se stejně jako já o tuto značku nezajímají. Nebojte se a zkuste ji. 
V knize najdeme také fotografie, které pomáhají si některé věci lépe představit, což oceňuji.

Knížce jsem dala 4 hvězdičky v databázi.
Jsem doopravdy ráda, že jsem překousla počáteční "nechuť" a začala jsem ji číst.


Slyšeli jste o této knize? Čtete memoáry? Máte v šatníku něco od této značky?
Určitě mi dejte dolů vědět. :) ♥
-S


You Might Also Like

2 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.