Votvírák 2018

21:57:00

Ahoj,
mám tu další článek a tentokrát je o Votvíráku, ze kterého jsem se teď vrátila a je to má první zkušenost s vícedenním festivalem.
Votvírák teda v plánu moc nebyl, ale znáte to... Někdy prostě všechno podle plánu nejde. Každopádně i když jsem se na něj moc netěšila, tak jsem si ho maximálně užila a vrátila se z něj nadšená. Mám nové vzpomínky, známé a trapasy do sbírky.:D


Pátek

Z našeho malého městečka jsme vyjely už v 7 s tím, že jsme jely vlakem do Břeclavi, kde jsme přesedaly na další vlak a odtud až do Prahy, kde jsme si nechaly něco málo přes hodinku na jídlo a přesun na další vlak, který byl tentokrát do Milovic.
Musím říct, že co mě zklamalo, tak bylo nějaké označení kudy jít. Nebo alespoň my jsme si ho nevšimly. A další věc, co nás v tu chvíli naštvala, byla dálka, jelikož jsme se někde dočetly, že je to kilák, ale vůbec jim to nevěříme, jelikož jsme to šly 45 minut a pomalé jsme opravdu nebyly, ale ok... říkejme tomu kilák.
My jsme si teda koupily Kombi lístky za 499,-, takže jsme bydlely v Kombi stanovém městečku a pokud chcete na Votvírák jet, tak doporučuji koupit tyhle lístky. Je tam menší počet stanů a je to hlídané, takže za mě super.
Komedii o tom, jak jsme stavěly stan tady raději rozepisovat nebudu, ale musím říct, že pokud vás jede větší parta, tak se rozhodně vyplatí přijet co nejdřív. My přijely kolem 2 a jako bylo to solidně plné.:)
Co se týče koncertů, tak jsme byly v pátek jen na Mirai, kousku Farne a pak jsme šly spát a probudily se až na Chinaski a završily jsme to Garandem. Ano, vypadá to, že jsme se přijely na Votvírák vyspat, ale mě docela solidně bolela hlava a od těch ostatních interpretů jsem stejně moc písniček neznala, takže jsme se radši prospaly. Mimochodem nás Farna zklamala, takže proto jsme z ní odešly.
Koncert Chinasek i Garanda byl skvělý a kdyby mi nebylo na Chinaskách blbě, tak by to bylo ještě lepší.
Pak jsme šly do Captain Morgan baru/stánku, kde hrál docela dobrý dj, takže jsme tam chvíli tančily a pak jsme šly asi kolem půl 3 spát.


Zdroj je na fotce
Sobota

Jelikož jsme nepily, tak jsme se probudily svěží do druhého dne. Už na začátku říkám, že v sobotu bylo šílené vedro a my se potily jako prasata! :D Děs. Takže jsme se opalovaly  spalovaly, pily vínko a polévaly se vodou. V sobotu jsme stihly Xindla X, Uhlíře (top koncert :D ), Arakain, Škwor, Horkýže Slíže, Divokej Bill (top koncert), Tata Bojs. V sobotu jsme šly z areálu ještě dřív, jelikož nám byla šílená zima, kterou jsme trošku podcenily. Nebo alespoň já.
Až na to vedro byla sobota naprosto skvělá, ale nebudu si stěžovat na vedro, jelikož radši teplo než aby pršelo.
Musím pochválit, že stanové městečko bylo fakt docela čisté a že se starali i o čistotu na wc. V areálu jste mohli najít nejrůznější stánky od zmrzlin (včetně mixitu) po čínské nudle, palačinky, burgery, hranolky atd. takže se tam vůbec nemusíte bát, že byste trpěli hlady nebo žízní. Jen teda ty ceny, no, ale tak to je jasný.:D V areálu byly i různé atrace, jako zorbing fotbal, kolotoče (které jsme samy vyzkoušely), nějaký skákací hrad, pak tam dělali tetování, copánky, lepili na vás kamínky atd. Fakt si myslím, že si tam každý našel to své.

A celková cena? 2 142,- (499 lístky, 693 cesta, 950 útrata v Praze a na fesťáku)
Já jsem spokojená a pokud si lístky koupíte dřív, tak je budete mít skoro za pusu, ale myslím si, že i takhle se to dá a já se těším až pojedu zase na nějaký fesťák.

A co vy? Byli jste někdy na nějakém festivalu? 
-S

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Skvělý článek já mám festivaly moc ráda takže se taky chystám, festivaly prostě k létu patří :).

    TheBlondieTale

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.