Mamma Mia: Here we go again

13:27:00


Ahoj, 
ve čtvrtek jsem byla v kině na druhém dílu Mamma Mia 2, na který jsem se opravdu těšila a teď se můžete dozvědět, jestli jsem přišla zklamaná nebo ne.

Mamma Mia 2 nám ukáže 2 příběhy. Jeden je mladé a krásné Donny,  která akorát dokončila školu a druhý je Sophie, která znovu otvírá hotel po smrti své matky. Ve filmu uvidíte jak se Donna seznámila se třemi otci Sophie a jak se její život obrátil naruby. Nebudou chybět kostýmy, krásné písničky,  tanec, Donniny kamarádky, ale také všechny její lásky - jak jejich "stará verze", tak ta "nová".Jelikož já i mamka milujeme jak film, tak i muzikál, rozhodly jsme se, že  na 2 nesmíme chybět. Původně jsem neměla žádné velké očekávání, ale den před kinem začali lidé psát, že je to super a že se mám na co těšit, že budu berečt atd... O to víc jsem se začala těšit, ale nadšení se nekonalo. Proč? Asi jsem čekala něco víc. Byla bych raději, kdyby se film více věnoval příběhu mladé Donny. Přišlo mi, že některé pasáže, které byly spojené se Sophie tam vůbec nemusely být. Dále se mi vůbec nelíbila Cher. Nepasovala mi tam. Možná kdyby byla nějak víc zmíněna v jedničce, tak by mi tam seděla víc. 
Jsem ráda, že natočili dvojku, ale mohla být trochu lepší. Každopádně pasáže s Donnou se mi líbily a bylo skvělé, že našli podobné mladší verze. To se jim fakt povedlo. Na čsfd má film hodnocení 73% a myslím, že toto hodnocení k filmu sedí. Nekonalo se u mě nějaké nadšení, ale zároveň ani velké zklamání. 

A co vy? Viděli jste už film? Co na něj říkáte?
-S

Zdroj fotky: metro.co.uk

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Já jsem film neviděla, jednička mě moc nechytla, tak se na dvojku ani do kina nechystám :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Když jsem koukala na trailer, druhý díl mě nijak nezaujal. Lákaly mě jenom písničky, protože mám Abbu celkem ráda, a také to, že jsem byla v kině na prvním díle a ten se mi hodně líbil a je to film, na který s chutí koukám a zpívám si při sledování s herci :D V pátek jsem koukala na csfd, abych zjistila, jaké má ohodnocení, a byla jsem překvapená, když jsem viděla, že má přes 70 %, takže jsem si hned rezervovala lístky a v sobotu jsem na něj šla. Moc jsem se těšila a hlavně jsem se těšila na písničky Abby. Při sledování jsem byla mírně zklamaná, děj filmu mě nezaujal, tak moc jako první díl. Také jsem byla mírně sentimentální z toho, jak zestárli herci po těch 10 letech :D Oproti prvnímu dílu mi tento nepřišel tak vtipný. Příběh mladé Donny byl fajn, ale ta stará Donna tam chyběla, a na můj vkus tam Cher nemusela být.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Ale aspoň víme, jak je Donna poznala.
   Přišlo mi, že autoři filmu chtěli jen vydělat.

   Vymazat
 3. Mně se ten film líbil, ale také, jak píšeš, jsem byla mírně zklamaná, ale trochu jsem to čekala :)

  OdpovědětVymazat
 4. já tenhle film nemám ráda, nelíbí se mi. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ja som veľký milovník jednotky! Na tom filme som si išla veľmi dlhu dobu. Potom sa moje filmové chute zmenili a komédie a romantika a všetky tieto veci ma už tak neťahajú ale predsa len som na 2ku do kina išla a.. Neočakávala som od toho veľa. Začiatok sa mi nepáčil ale od polky som bola v deji, potichu si spievala a prežívala to s nimi. Nie je to film po ktorom by som si povedla že klobúk dole, masterpiece ale podľa mna z tých všetkých komédii ktoré teraz vychádzajú je to jeden z naj.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na můj příspěvek a okomentovali ho.